W czym pomoże Ci Harry Slogan?


Harry Slogan
to doświadczony zawodowiec. Wynajmujesz go, aby pomógł Ci pokonać konkurencję.


 

1

Wykreuje dla Ciebie nową markę

2

Opracuje strategię komunikacji

3

Zbuduje silny wizerunek

Co ma Harry Slogan, czego inni nie mają?

Silny charakter

Harry ma inne niż wszyscy podejście do reklamy. Jest przekonany, że kreatywna reklama to taka, która sprzedaje produkt. Nigdy nie traci z oczu najważniejszych dla Ciebie celów.

Charyzmę

Harry to mentor i zaangażowany doradca. Możesz wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, które prowadzi. Uczy świeżego podejścia i skutecznych technik w reklamie i marketingu.

Oczy z tyłu głowy

Harry to urodzony strateg. Punktem wyjścia do każdego projektu Harry’ego jest strategia. W koncepcjach zawsze uwzględnia otoczenie rynkowe, badania, trendy i prognozy.

W czym pomoże Ci Harry Slogan?

  • Po pierwsze skuteczność.
  • Po drugie skuteczność.
  • Po trzecie skuteczność.

A oprócz tego Harry Slogan to lojalny twardziel o miękkim sercu. Oddany partner, który dla Twojej marki chce jak najlepiej i zrobi wszystko, żeby było jej dobrze.

Czy Harry Slogan to jedna osoba?

Harry Slogan to superbohater ratujący świat reklamy, gdy ten jest w potrzebie…

To prawda, ale jednocześnie Harry Slogan to butik kreatywny, w ramach którego współpracują specjaliści z różnych branż. Są wśród nich copywriterzy, stratedzy, graficy i programiści. Dzięki uzupełniającym się kompetencjom są w stanie realizować wszelkie marketingowe projekty.

Dla marki Spalding Harry Slogan przygował nową stronę internetową. Specjaliści z butiku kreatywnego Harry Slogan dokładnie analizują każdy problem i zawsze znajdują najlepsze rozwiązania. Zdecydowanie polecam!

Adela Grzyb, Spalding (Prezes Zarządu Basket Pro)

Harry Slogan to przede wszystkim szybkość i rzetelność działania. Do tego trzeba dodać profesjonalne i entuzjastyczne podejście do projektów. Współpraca z takim kontrahentem to prawdziwa przyjemność!

Agnieszka Janowicz, Orsay (Specjalista ds. e-commerce)

Z przyjemnością udzielam rekomendacji Harry’emu Sloganowi. Jest to firma rzetelnie i solidnie wywiązująca się ze zleconych zadań. Charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością, a także życzliwym podejściem do klienta. Z pełnym przekonaniem polecam!

Joanna Miężał , Osadkowski Raiffeisen (Manager ds. Promocji i Reklamy)

Harry Slogan podczas długoterminowej współpracy opracował dla Sagitonu strategię komunikacji marki. Był też architektem nowego serwisu internetowego dla 4 submarek i ofert sprzedażowych. Wszystko na bardzo wysokim poziomie wykonania i kultury współpracy. Polecam!

Adam Końca , Sagiton (Wiceprezes Zarządu)

Harry Slogan tworzył dla nas koncepcje kreatywne, pisał teksty, realizował kampanie reklamowe i produkował gadżety promocyjne. Wystawę „Solidarny Wrocław” odwiedziło 50 tys. zwiedzających w zaledwie 3 miesiące, co należy uznać za efekt dobrze przygotowanej i poprowadzonej kampanii promocyjnej. Firmę Harry Slogan cechuje rzetelność i zaangażowanie w realizowane projekty. To godny polecenia partner do wszelkich przedsięwzięć reklamowych.

Marek Mutor, Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” (Dyrektor)

Współpracujemy z Harrym Sloganem od dobrych kilku lat i zawsze jest to współpraca, która owocuje wspaniałymi efektami. Błyskawiczne realizacje projektów, kreatywność, świetny kontakt – wszystko to czym odznaczają się najlepsi. Dlatego polecamy Harry’ego Slogana nie tylko naszym partnerom, ale po prostu wszystkim.

Wojciech Broda, Dolnośląskie Centrum Biznesu (Prezes)

 

Kampania? Projekt? Tekst? Pomysł?

Skontaktuj się