Referencje


Zobacz, jak Harry Slogan pomaga innym. Co o nim mówią?


 

Harry nie ma sobie równych. Materiały, które opracowuje, są skuteczne i spełniają wszystkie oczekiwania. Od początku do końca czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. I jak się okazało naprawdę byliśmy! Zdecydowanie polecam.

Renata Osowska, For Unit (Dyrektor Projektu)

Harry Slogan zrealizował dla naszej firmy warsztaty, w trakcie których pomógł nam opracować nową strategię komunikacji marki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z przyjemnością rekomenduję Harry’ego jako rzetelnego partnera do współpracy w obszarze kształtowania wizerunku.

Kamil Torczewski, Akademia Białego Kruka (Członek Zarządu, Dyrektor ds. Klienta)

Harry Slogan to przede wszystkim szybkość i rzetelność działania. Do tego trzeba dodać profesjonalne i entuzjastyczne podejście do projektów. Współpraca z takim kontrahentem to prawdziwa przyjemność!

Agnieszka Janowicz, Orsay (Specjalista ds. e-commerce)

Z przyjemnością udzielam rekomendacji Harry’emu Sloganowi. Jest to firma rzetelnie i solidnie wywiązująca się ze zleconych zadań. Charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością, a także życzliwym podejściem do klienta. Z pełnym przekonaniem polecam!

Joanna Miężał, Osadkowski Raiffeisen (Manager ds. Promocji i Reklamy)

Dla marki Spalding w Polsce Harry Slogan zrealizował nową strategię komunikacji, z którą wystartowaliśmy w 2015 roku. Zaprojektował również i wdrożył nową stronę internetową, która została bardzo wysoko oceniona nie tylko przez nas, ale również przez klientów, partnerów oraz inne europejskie oddziały marki Spalding. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, jakości wykonania oraz wsparcia udzielanego na każdym etapie, również już po zakończonym wdrożeniu. Specjaliści z butiku kreatywnego Harry Slogan dokładnie analizują każdy problem i zawsze znajdują najlepsze rozwiązania. Zdecydowanie polecam!

Adela Grzyb, Spalding (Przezes Zarządu Basket Pro)

Harry Slogan podczas długoterminowej współpracy opracował dla Sagitonu strategię komunikacji marki. Był też architektem nowego serwisu internetowego dla 4 submarek i ofert sprzedażowych. Wszystko na bardzo wysokim poziomie wykonania i kultury współpracy. Polecam!

Adam Końca, Sagiton (Wiceprezes Zarządu)

Harry Slogan to jedna z najbardziej kompetentnych i profesjonalnych firm na rynku z jakimi mieliśmy okazję współpracować. Zaufaliśmy Harry’emu przy wprowadzaniu naszej firmy na polski rynek i nie zawiedliśmy się! Firma spełniła wszystkie nasze oczekiwania w trakcie tworzenia projektu jak i późniejszej opiece nad naszym serwisem. Harry Slogan stworzył dla nas unikatową platformę i serwis, który w znaczącym stopniu poprawia efektywność zapisów na nasze szkolenia jak i komunikację z klientami. Polecam.

Bartosz Bibrowicz , Elite Performance Institute (Prezes)

Firma Harry Slogan zrealizowała dla Politechniki Wrocławskiej i Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii serię spotów radiowych, promującą regionalne oddziały marki Enterprise Europe Network.
Spoty spełniły pokładane w nich oczekiwania, a współpracę z firmą Harry Slogan można śmiało określić jako wzorową i godną polecenia ze względu na terminowość, kreatywność i profesjonalizm, jak również z uwagi na dobrą atmosferę podczas realizacji celów.

Dr Agnieszka Turyńska-Gmur, Politechnika Wrocławska (Kierownik Działu Transferu Technologii)

Harry Slogan tworzył dla nas koncepcje kreatywne, pisał teksty, realizował kampanie reklamowe i produkował gadżety promocyjne. Wystawę „Solidarny Wrocław” odwiedziło 50 tys. zwiedzających w zaledwie 3 miesiące, co należy uznać za efekt dobrze przygotowanej i poprowadzonej kampanii promocyjnej. Firmę Harry Slogan cechuje rzetelność i zaangażowanie w realizowane projekty. To godny polecenia partner do wszelkich przedsięwzięć reklamowych.

Marek Mutor, Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” (Dyrektor)

Pomagam firmom wprowadzać ich produkty na rynek. Często w tym procesie potrzebujemy marketingowego wsparcia. Od czasu pierwszego projektu zrealizowanego wspólnie w tym zakresie ufam tylko Harry’emu (czyli przez ostatnie ponad 5 lat). Przy każdej okazji współpracy zawsze dostarczał dokładnie to co było przedmiotem umowy. Posiada wybitne kompetencje w zakresie werbalizacji unikalnej propozycji wartości dla danej marki. Gorąco polecam.

Dr Wojciech Idzikowski, Idzikowski Strategie Biznesowe

Współpraca z firmą Harry Slogan wybiegała daleko poza zakres umowy, pracownicy firmy pomagali nam w licznych kwestiach problemowych, które wynikały w trakcie realizacji kampanii. Jesteśmy przekonani, że koncepcja kreatywna kampanii i świetne projekty przyczyniły się w znacznej mierze do jej sukcesu. Polecamy wszystkim, którym zależy na profesjonalizmie, terminowości i kreatywności.

Karolina Zwierzyńska , Fundacja Integracji Społecznej Prom (Koordynator Projektu „Jedni z wielu”)

Harry Slogan współpracował z Grupą MAC S.A., wiodącym w Polsce wydawcą podręczników szkolnych i materiałów dydaktycznych, w zakresie opracowania szeregu materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, foldery czy newslettery. Efektem współpracy były m.in. sprawnie napisane teksty, hasła wizerunkowe dokładnie spełniające nasze oczekiwania oraz nośne nazwy dla naszych produktów. Szczerze polecam Harry’ego Slogana!

Piotr Nalepa , Grupa MAC S.A. (Dyrektor Marketingu)

Harry Slogan to wsparcie kreatywne naszego zespołu. Opracował dla nas scenariusze spotów filmowych dla takich marek jak np. Mobile Vikings, MyPhone, Lama Media i Wyższa Szkoła Bankowa. Autor koncepcji, Marek Paś, to bardzo pozytywny człowiek. Zawsze ma głowę pełną pomysłów. Wyróżnia go nie tylko giętki język, ale też podejście do projektów – potrafi zarazić entuzjazmem!

Grzegorz Zięba , Ikona (Sales Director )

Poprosiłem Harry’ego Slogana o opracowanie koncepcji strony internetowej oraz copywritingu podczas kreowania nowej marki – Motoconcierge. Otrzymałem nie tylko świetne pomysły i teksty, ale również nieocenione wsparcie doradcze w zakresie marketingu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i kontynuujemy ją w bieżących projektach.

Krzysztof Hańbicki, Motoconcierge (Prezes)

Zależało nam na tym, żeby nasza strona internetowa była jak najbardziej skuteczna marketingowo, dlatego zatrudniliśmy do projektu Harry’ego Slogana. I nie zawiedliśmy się. Oceniam współpracę bardzo wysoko, a z jej efektów cieszymy się do dzisiaj.

Piotr Sieradzki, Cyfrus.pl (Dyrektor)

Harry Slogan zrealizował dla nas szereg projektów z zakresu marketingu internetowego i copywritingu, takich jak: przygotowanie e-mailingów i newsletterów, a także działania w obrębie social media.
Harry Slogan to godny zaufania doradca i konsultant. Z pełnym uznaniem polecam go jako rzetelnego partnera, świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

Natalia Rudolf-Niewójt, Vademecum – Konferencje i Szkolenia (Prezes Zarządu)

Harry Slogan opracował dla nas strategię komunikacji marki. Dał się poznać jako wykonawca rzetelny i kreatywny, a jego koncepcje podparte były solidnym materiałem analitycznym. Propozycje dotyczące całorocznej, prowadzonej w wielu kanałach kampanii reklamowej, które otrzymaliśmy, zrobiły na nas duże wrażenie.

Money For You (Dyrektor ds. Operacyjnych)

Szczerze rekomenduję ze względu na same pozytywy współpracy – w tym terminowość, niezawodność, pozytywną energię, doskonałą znajomość branży, wnikliwość analityczną i kreatywność.

Aneta Golis , Adgreen (Właściciel)

Współpraca z firmą Harry Slogan dotyczyła działań marketingowych i kreowania wizerunku marek w internecie. Poznałam zarządzającego firmą (Marek Paś) jako osobę godną zaufania, kierującą się transparentnymi wartościami w biznesie, rzetelną, zaangażowaną i profesjonalną. Wysoki poziom kompetencji i świadczonych usług, a do tego trzeba dodać przyjazny klimat i wspaniałe efekty działań.

Ewa Poddig, Ameida (Właściciel)

Współpracujemy z Harrym Sloganem od dobrych kilku lat i zawsze jest to współpraca, która owocuje wspaniałymi efektami. Błyskawiczne realizacje projektów, kreatywność, świetny kontakt – wszystko to czym odznaczają się najlepsi. Dlatego polecamy Harry’ego Slogana nie tylko naszym partnerom, ale po prostu wszystkim.

Wojciech Broda, Dolnośląskie Centrum Biznesu (Prezes)

Współpracujemy z Harrym Sloganem od dawna i zawsze jesteśmy zadowoleni ze wsparcia, jakie nam udziela w zakresie marketingu i promocji. Gdybym miał tę współpracę określić jak najkrócej, użyłbym słów „pełen profesjonalizm”. Polecam!

Wojciech Biliński, Dropla (Dyrektor)

Współpraca dotyczyła opracowania tekstów dla naszej strony internetowej, prowadzenia profilu na Facebooku, realizacji kampanii reklamowej i doradztwa marketingowego. Cechowała się dobrym rozumieniem potrzeb naszej firmy, zaangażowaniem oraz twórczym profesjonalizmem reprezentanta butiku kreatywnego, Pana Marka Pasia. Wysoka kultura osobista i znajomość branży reklamowej to główne powody, dla których z pełnym przekonaniem rekomenduję tę firmę jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę usług związanych z reklamą i marketingiem.

Elżbieta Ambroziak, Ingla Sp. z o.o. (Wiceprezes Zarządu )

Harry Slogan został zaangażowany do przeprowadzenia stałych, długoterminowych działań z obszaru promocji, kreowania wizerunku i PR. Firma zrealizowała pozytywnie powierzone jej zadania, a współpraca przebiegała we wzorowej atmosferze.

Michał Bednarek, SecurITy Partners (Prezes Zarządu)