Klienci


Poznaj tych którzy zatrudnili Harry’ego i skorzystali z jego nadzwyczajnych mocy.


 

Dla marki Spalding Harry Slogan zrealizował strategię komunikacji, z którą wystartowaliśmy w 2015 r. Zaprojektował również i wdrożył nową stronę internetową - została ona wysoko oceniona przez klientów, partnerów oraz inne europejskie oddziały marki Spalding. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, jakości wykonania i wsparcia udzielanego na każdym etapie, również po zakończonym wdrożeniu. Specjaliści z firmy Harry Slogan dokładnie analizują każdy problem i zawsze znajdują najlepsze rozwiązania. Zdecydowanie polecam!

Adela Grzyb, Spalding (Prezes zarządu Basket Pro)

Zależało nam na tym, żeby nasza strona internetowa była jak najbardziej skuteczna marketingowo, dlatego zatrudniliśmy do projektu Harry’ego Slogana. I nie zawiedliśmy się. Oceniam współpracę bardzo wysoko, a z jej efektów cieszymy się do dzisiaj.

Piotr Sieradzki, Cyfrus.pl (Dyrektor)

Harry Slogan współpracował z Grupą MAC S.A., wiodącym w Polsce wydawcą podręczników szkolnych i materiałów dydaktycznych, w zakresie opracowania szeregu materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, foldery czy newslettery. Efektem współpracy były m.in. sprawnie napisane teksty, hasła wizerunkowe dokładnie spełniające nasze oczekiwania oraz nośne nazwy dla naszych produktów. Szczerze polecam Harry’ego Slogana!

Piotr Nalepa , Grupa MAC S.A. (Dyrektor Marketingu)

Współpracujemy z Harrym Sloganem od dawna i zawsze jesteśmy zadowoleni ze wsparcia, jakie nam udziela w zakresie marketingu i promocji. Gdybym miał tę współpracę określić jak najkrócej, użyłbym słów „pełen profesjonalizm”. Polecam!

Wojciech Biliński, Dropla (Dyrektor)

Poprosiłem Harry’ego Slogana o opracowanie koncepcji strony internetowej oraz copywritingu podczas kreowania nowej marki – Motoconcierge. Otrzymałem nie tylko świetne pomysły i teksty, ale również nieocenione wsparcie doradcze w zakresie marketingu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i kontynuujemy ją w bieżących projektach.

Krzysztof Hańbicki, Motoconcierge (Prezes)

Harry Slogan został zaangażowany do przeprowadzenia stałych, długoterminowych działań z obszaru promocji, kreowania wizerunku i PR. Firma zrealizowała pozytywnie powierzone jej zadania, a współpraca przebiegała we wzorowej atmosferze.

Michał Bednarek, SecurITy Partners (Prezes Zarządu)

 

Kampania? Projekt? Tekst? Pomysł?

Zleć to Harry’emu